Hotel operated by Tatry mountain resort

1. Vyberte si termín
2. Vyberte si izbu
3. Zadajte osobné údaje
4. Potvrdenie rezervácie
Výber termínu a zloženie osôb

Hotel Tri Studničky

Demänovská Dolina - Jasná, Nízke Tatry
Hodnotenie klientov
9.0/10
10% zľava pre všetkých členov
Novinka
Skipasy/lanovky a vodné parky v cene pobytu
  • Skipasy / lístky na lanovky
  • Vstupy do vodných parkov
  • Adult-friendly
  • Vstup do Boutique-wellness v cene
  • Prvá horská pláž v Tatrách
  • Gastronomické zážitky
  • Raňajky v cene

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja.

viac info

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja.

viac info

Informácie o hoteli

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja.


Objavte u nás harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto obľúbené ubytovanie v Nízkych Tatrách dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline, ako aj presklené konferenčné priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.

Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shui a potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku vám prinášame harmonické prostredie ideálne na relax, oddych, či zotavenie. Spoznajte gastronomické špeciality kombinujúce tradíciu a fantáziu. Nadýchnite sa atmosféry štýlového spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode a zabudnite na zhon, detský plač či ruch veľkomesta. Spomaľte, odpočívajte, žite, sme tu pre Vás ako prvý ADULT FRIENDLY hotel v Jasnej.

 

Čo je to ADULT FRIENDLY?

V dobe, kedy nemáme čas na chvíľu sa zastaviť, vnímať okolie, či dokonca vnímať samých seba a ľudí naokolo sme sa v Troch Studničkách rozhodli sústrediť výlučne na dospelého klienta. Štýlová oáza ticha a zelene v lone nádhernej prírody Demänovskej doliny je na to ako stvorená. Cena za ubytovanie detí je u nás rovnaká ako pre dospelú osobu. Hotelové služby sú prispôsobené práve dospelým klientom a teda nemáme detský kútik či detské menu a naše wellness je otvorené pre osoby staršie ako 15 rokov.