Hotel operated by Tatry mountain resort

1. Wybierz termin
2. Wybierz pokój
3. Wpisz dane osobowe
4. Potwierdzenie rezerwacji
Oceny klientów
8.5/10
7% Dalsze rabaty aż do
 • Domki
  tematyczne
 • Idealny na
  rodzinne pobyty
 • Śniadania
  w cenie
 • Parkowanie przy hotelu w cenie
 • WI-FI
  w cenie
Baza noclegowa i relaks w sercu Liptowa, przy Aquaparku Tatralandia. więcej informacji
Baza noclegowa i relaks w sercu Liptowa, przy Aquaparku Tatralandia. więcej informacji

Informacje o hotelu

Baza noclegowa i relaks w sercu Liptowa, przy Aquaparku Tatralandia.


Holiday Village Tatralandia oferuje swoim klientom pobyt w 103 domkach, w których znajduje się w sumie 522 miejsc noclegowych. Przytulne domki w małym miasteczku wypoczynkowym są dopasowane do potrzeb każdego urlopowicza. Wszystkie domki zostały podzielone na 11 osad tematycznych, których urok i atmosfera gwarantują odpoczynek z przygodami i fantazją.

Samodzielne w pełni wyposażone domki gwarantują pełną prywatność podczas całego urlopu.Pobyt wypoczynkowy na Liptowie nigdy nie był bardziej korzystny! Holiday Village Tatralandia to naprawdę wyjątkowe miejsce, gdzie zabawa łączy się z relaksem, przygoda i przyjacielska atmosfera idą razem w parze.

Wiele atrakcji w jednym miejscu sprawia, że Holiday Village Tatralandia to wyjątkowe miejsce zapewniające niezapomniane przeżycia, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój wolny czas. Jako zakwaterowani goście otrzymają Państwo 20% zniżki do Saunowego Świata Celtów (przy zakupie biletu wstępu do Aquaparku Tatralandia w pakiecie pobytowym lub w recepcji hotelu)