Hotel operated by Tatry mountain resort

1. Wybierz termin
2. Wybierz pokój
3. Wpisz dane osobowe
4. Potwierdzenie rezerwacji
Oceny klientów
8.9/10
7% Dalsze rabaty aż do
 • Boutique
  Wellnessw
 • Śniadania
  wcenie
 • WI-FI
  wcenie
 • Parkowanie przy hotelu w cenie
 • Doskonała
  kuchnia
 • Dalsze rabaty dla naszych gości
Boutique hotel Tri Studničky w Dolinie Demianowskiej u podnóża Tatr Niskich od lat jest znany jako oaza spokoju. więcej informacji

Informacje o hotelu

Boutique hotel Tri Studničky w Dolinie Demianowskiej u podnóża Tatr Niskich od lat jest znany jako oaza spokoju.


Odkryj u nas harmonię architektury wnętrz i formy zewnętrznej z otaczającą przyrodą i górską panoramą. Ulubione miejsce noclegowe w Tatrach Niskich dopełnia przytulne spa z pierwszą plażą górską w Dolinie Demianowskiej, a także przeszklone pomieszczenia konferencyjne, które sprawiają wrażenie, że spotkanie odbywa się po prostu na łonie natury.

Wszędzie obecna pozytywna energia i przyjemna atmosfera hotelu Tri Studničky została poddana fachowej ocenie specjalisty ds. Feng Shui, co potwierdza odpowiedni certyfikat. Jako pierwszy hotel Feng Shui na terenie Słowacji proponujemy harmonijne otoczenie, idealne na relaks, odpoczynek czy regenerację sił. Poznaj kulinarne przysmaki, łączące w sobie tradycję i fantazję. Napawaj się atmosferą stylowego połączenia trzech materiałów – drewna, miedzi i kamienia, aurą powrotu do natury i zapomnij o zgiełku, płaczu dzieci czy tempie wielkiego miasta. Zwolnij, odpoczywaj, żyj. Od 1 czerwca zapraszamy Cię do pierwszego hotelu ADULT FRIENDLY w Jasnej.